• 26 maja 2015
  • wyświetleń: 1597

Młodzicy: Wyjazdowa wygrana

Pewną wygraną zakończyło się sobotnie spotkanie rocznika 2004. Zespół prowadzony przez duet trenerski wypunktował w Pawłowicach miejscowy GKS.

Młodzicy: Pniówek Pawłowice - Iskra 23.05.2015

Komentarz trenera Mateusza Bałucha:
"Pierwsza połowa była grana pod nasze dyktando lecz bardzo szwankowała skuteczność, mimo kilku dogodnych sytuacji udało się zdobyć tylko jedną bramkę, na uderzenie z dystansu zdecydował się Dawid Waszek i w ładnym stylu pokonał bramkarza gospodarzy.
Druga połowa to już zdecydowanie lepsza gra co zaowocowało bramkami. W 46 minucie bramkę zdobył Maksymilian Malcharek. Ostatnie 5 minut meczu było zabójcze w naszym wykonaniu.
Najpierw w trzy minuty Kacper Łoskot dwukrotnie pokonał bramkarza z Pawłowic w sytuacji sam na sam, a w ostatniej minucie meczu na listę strzelców wpisał się Witold Gawron."

GKS Pniówek Pawłowice - MKS Iskra Pszczyna 0:5 (0:1)
Bramki: 0:1 Dawid Waszek (27.), 0:2 Maksymilnian Malcharek (46.), 0:3 Kacper Łoskot (65.), 0:4 Kacper Łoskot (68.), 0:5 Witold Gawron (60.)