• 16 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 4022

Kolarze szosowi na otwarciu sezonu

Rafał Wrożyna, Rafał Sekta, Karol Anderko i Michał Nowok w sezonie 2015 będą reprezentować barwy klubu Jafisport Bike Team. Dołączyli do nich Dariusz Pelka, Piotr Kiełkowski, Witold Spendel, Tomasz Barchański oraz Wojtek Wardziak.

W niedzielę, 12 kwietnia szosowcy wzięli udział w wyścigu Serii Tauron Lang Team na dystansie 68 km. Najlepszym okazał się Rafał Wrożyna, który zajął 3. miejsce. Karol Anderko uplasował się na miejscu 15., Rafał Sekta - 18., Darek Pelka - 26., Michał Nowok - 34., Tomaz Barchański - 36., a Piotr Kiełkowski był 39.

Kolarze szosowi na otwarciu sezonu w Sobótce - 12.04.2015 · fot.

Następnym startem jest cykl wyścigów z serii Road Maraton w Orzeszu, który odbędzie się w dniach 25-26 kwietnia.

- Zapraszamy do kibicowania! To tylko około 15 km od Pszczyny, a zobaczyć można naprawdę prawdziwą rywalizację w jeździe indywidualnej na czas oraz parami - zachęcają zawodnicy.

Aby dowiedzieć się więcej o teamie, czy też przystąpić do niego jako zawodnik, można wejść na stronę: www.facebook.com/kolarzekrupinskisuszec