Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 1 września 2014
  • 15 września 2014
  • wyświetleń: 4982

Foto: Kryterium kolarskie w Suszcu

W słoneczne sobotnie popołudnie, 111 zawodników stanęło na starcie
I Amatorskiego Wyścigu Kolarskiego o Puchar Wójta Gminy Suszec.

Dzieci i młodzież uczestniczyli w zabawach rowerowych, ścigając się na dystansach od 300 do 6600 metrów. Z kolei dorośli rywalizowali w 3 kategoriach na dystansie 53 kilometry, przejeżdżając 10 pętli przez Suszec i Kryry.

I Amatorski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Suszec - 13.09.2014 · fot.


Klasyfikacja końcowa:

1. Kategoria do 6 lat (chłopcy, dziewczęta) - 300 m - 33 zawodników
2. Kategoria 7-8 lat - 2200 m - 10 zawodników


Dziewczęta:
I miejsce- Zofia Bluszcz
II miejsce- Marlena Hoinkis
III miejsce- Anna Tlałka

Chłopcy:
I miejsce- Tadeusz Bluszcz
II miejsce- Filip Skiba
III miejsce- Konrad Chmielewski

3. Kategoria 9-10 lat - 2200 m - 13 zawodników

Dziewczęta:
I miejsce- Zuzanna Pala
II miejsce- Natalia Marcisz
III miejsce- Patrycja Kurkowska

Chłopcy:
I miejsce- Dawid Sekta
II miejsce- Maksymilian Wiśniowski
III miejsce- Franciszek Kwoczyński

4. Kategoria 11-12 lat - 4400 m - 8 zawodników

Dziewczęta:
I miejsce- Daria Słupik
II miejsce- Karina Kwoka
III miejsce- Iza Kalika

Chłopcy:
I miejsce- Antoni Kwoczyński
II miejsce- Jakub Pelka
III miejsce- Błażej Limański

5. Kategoria 13-16 lat - 6600 m - 8 zawodników

Dziewczęta:
I miejsce- Wiktoria Michalewicz
II miejsce-
III miejsce-

Chłopcy:
I miejsce- Michał Szklany
II miejsce- Klaudiusz Wloka
III miejsce- Jakub Kukuczka

6. Kategoria Elita Amator - 53 km - 10 zawodników

I miejsce- Kacper Piechaczek - Dobre Sklepy Rowerowe Author LK UKS Pszczyna
II miejsce- Jakub Foltyn - Studzionka
III miejsce-Filip Matoszko - Alva 1 Tytan Ruda Śląska

7. Kategoria Masters do 50 lat - 53 km - 23 zawodników

I miejsce- Rafał Wrożyna - Krupiński Suszec
II miejsce- Rafał Sekta - Krupiński Suszec
III miejsce- Tomasz Goraus - Krupiński Suszec

8. Kategoria Masters + 50 lat - 53 km - 6 zawodników

I miejsce- Czesław Sasiadek - Rybnik
II miejsce- Damian Makowski
III miejsce- Joran Skupnik - UKS Gimnazjum Twoja Merida Imielin

Klasyfikacja Najaktywniejsi w Wyścigu Głównym

I miejsce Rafał Wrożyna - 10 pkt
II miejsce Tomasz Goraus - 6 pkt
III Krzysztof Piechaczek - 4 pkt
IV Damian Makowski - 2 pkt




I Amatorski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Suszec - 13.09.2014 · fot.

BM / pless.pl, źródło: GZOiS Suszec

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA