• 13 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 2795

Kolarze na Tour de Pologne

Kolarze Krupińskiego Suszec Pro- Kan wzięli udział w Święcie kolarskim w Bukowinie Tatrzańskiej, czyli Tour de Pologne Amatorów.

W piątek 8 sierpnia kolarze Krupińskiego w składzie: Rafał Wrożyna, Rafał Sekta oraz Karol Anderko wzięli udział w Tour de Pologne Amatorów trasą wyścigu Elity Pro Tour, gdzie jednym z podjazdów tradycyjnie był Gilczarów o nachyleniu dochodzącym do 23%.

W klasyfikacji końcowej Rafał Wrożyna zajął 15. miejsce w kategorii Open 7, Rafał Sekta uplasował się na 53. pozycji w kategorii Open 23, a Karol Anderko zakończył wyścig na 227. miejscu w kategorii Open 48. W wyścigu udział wzięło ponad 14000 osób.

Kolarze Pro-Kan na Tour de Pologne - 8.08.2014 · fot.

W piątek 15 sierpnia kolarze wezmą udział w kryterium kolarskim ulicami Pszczyny.