• 5 sierpnia 2014
  • 12 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 2101

Pro-kan: Mistrzostwa Małopolski

Kolarze Krupińskiego Suszec pro-kan wzięli udział w Mistrzostwach Małopolski w Polance Wielkiej.

W sobotę (2 sierpnia) odbył się wyścig o Mistrzostwo Małopolski na trasie okrężnej o długości 33km w terenie pagórkowatym, gdzie kolarze kategorii Masters mieli do pokonania 3 okrążenia. Na najwyższym stopniu podium stanął Rafał Sekta ze średnią prędkością 41,33 km/h, czwarte miejsce zajął Tomasz Goraus, piąty był Rafał Wrożyna, a siódmy Karol Anderko.

kolarze pro-kan
Pro-kan na Mistrzostwach Małopolski - 2.08.2014 · fot. Krupiński Suszec Pro-kan

Z kolei w piątek (8 sierpnia) kolarze wystartowali w Tour de Pologne Amatorów w Bukowinie Tatrzańskiej na bardzo wymagającej trasie ze słynnym podjazdem Gilczarów.