Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 27 marca 2014
  • 12 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 6472

Maraton Fitness w Pszczynie

Prawie cztery godziny ćwiczeń i energicznej zabawy w rytm muzyki. Tak w skrócie wyglądał 4. Maraton Fitness z POSiR-em, który odbył się w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

4. Maraton Fitness z POSiR-em rozpoczął się od zumby, którą poprowadziła - po raz pierwszy w naszym Maratonie - Paulina Pawłowska. Później na scenie pojawiła się Kasia Płachno, która poprowadziła zajęcia TBC. W przerwie pomiędzy ćwiczeniami zaprezentowała się Izabela Baron, która tańczy hip-hop. Uczennica PG 5 w Studzionce jest laureatką 2. miejsca oraz zdobywczyni nagrody publiczności podczas II Powiatowego Mam Talent. Druga część zabawy była równie taneczna. Najpierw Michał Juraszczyk, a potem Monika Wieczorek krokiem w rytmie dance i zumby porwali uczestników za sobą.W 4. Maratonie Fitness z POSiR-em wzięło udział 172 osoby. Były wśród nich panie i panowie. Ćwiczyli m.in. szczypiorniści z sekcji piłki ręcznej prowadzonej przez POSiR - brawa dla chłopaków!

4. Maraton Fitness z POSiR-em - 4.04.2014 · fot.


Główny organizator
Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie

Partnerzy
Powiat Pszczyński
Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie
Pszczyńska Fundacja Wspierania i Rozwoju Sportu
Pszczyńskie Centrum Kultury

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 5a

tel. 32 210 55 00

new / pless.pl, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA