Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 17 stycznia 2014
  • wyświetleń: 3587

Ferie zimowe z POSiR-em

Każdy uczeń z niecierpliwością wyczekuje upragnionych dwóch tygodni wolnych od szkoły. Czas lenistwa i przyjemności nie musi być jednak nudny i spędzony przed telewizorem. POSiR zaprasza do aktywnego wypoczynku.

ferie z posirem


W programie akcji znalazły się turnieje: futsalu, piłki nożnej, siatkówki, koszykówki i piłki ręcznej. Po raz pierwszy uczestnicy będą rywalizować w Turnieju Piłki Ręcznej "Dzikich Drużyn" Gimnazjum. Podczas ferii odbywać się będzie również obóz dochodzeniowy Szkółki Siatkówki Dziewcząt (roczniki: 1999, 2000, 2001, 2002 w terminie 20-24 stycznia, roczniki 2003, 2004 w terminie 27-31 stycznia) oraz obóz dochodzeniowy z tenisa stołowego.

Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są drogą elektroniczną (sport@posir.pszczyna.pl). Należy w nich podać nazwę turnieju, w którym chce się wziąć udział, nazwę zespołu, imię i nazwisko osoby zgłaszającej oraz telefon kontaktowy. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę na udział w zawodach.

W turniejach organizowanych w ramach zimowej akcji Ferie z POSiR-em 2014 "Odśnieżę później!" może brać udział młodzież szkolna (uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych) będąca mieszkańcami powiatu pszczyńskiego lub będąca uczniami szkół z terenu powiatu pszczyńskiego.

Wszystkie turnieje rozgrywane w tygodniu rozpoczynają się o godzinie 9.00. W przypadku większej ilości chętnych godzina rozpoczęcia może ulec zmianie.

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 5a

tel. 32 210 55 00

BM / pless.pl, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA