Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 10 grudnia 2013
  • wyświetleń: 3399

Adrian Hałat szósty w Bytomiu

W miniony weekend rajdowiec Adrian Hałat wziął udział w zawodach w Bytomiu. Ekipa z naszego regionu ukończyła je na wysokim 6. miejscu w klasie 1.

- Było efektownie, a przy okazji efektywnie o czym świadczy 6 miejsce w klasie I, w której wystartowało 25 załóg. Trasa była bardzo zabrudzona, ale prędkości na odcinku specjalnym niezbyt wysokie, dlatego tym razem mogliśmy pozwolić sobie na jazdę na 100 %! Naszym seryjnym Clio deptaliśmy po piętach i nie odpuszczaliśmy załogom w sporo silniejszych samochodach - mówi kierowca.

Jak dodaje, zespół z naszego regionu podczas testów poprzedzających rajd miał kłopoty z skrzynią biegów, w której to kolejny raz odłączyła się lewa pół oś od mechanizmu różnicowego. - Chciałbym bardzo podziękować Michałowi Szombara za transport samochodu do domu. Clio prawie od razu trafiło na warsztat, a skrzynia została naprawiona i wzmocniona na czas, za co bardzo dziękuję Szymonowi Tetli - opisuje sytuację Adrian Hałat.

Adrian Hałat szósty w Bytomiu - 7/8.12.2013 · fot.


- Nie wystartowalibyśmy w zawodach gdyby nie wsparcie naszych sponsorów: Klub Muzyczny O’Key w Pszczynie, Geodezja Krzystolik w Pszczynie, Tartak Jerzy Białas w Studzionce, Przedsiębiorstwo Dromader w Brzeźcach. Wielkie dzięki za to, że zdecydowali się Państwo wspierać młody zespół, stawiający pierwsze kroki w rajdach samochodowych - kończy Adrian.

Relacja z rajdu przygotowana przez wytwórnię Oes Records:Ekipa zaprasza na ostatni rajd w tym roku (niedziela 15.12.2013) jakim będzie ARS Rydułtowska Barbórka 2013.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA