Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 1 grudnia 2013
  • wyświetleń: 2833

O'Key Rally Team w Żorach

Adrian Hałat i jego pilot Sebastian Szymczak zgodnie twierdzą, że był to szybki rajd o wymagających odcinkach. Jazdy nie ułatwiała również pogoda, dlatego wyzwań i emocji nie brakowało.

Adrian Hałat, OKey Rally
Adrian Hałat w Żorach


Kierowca: Organizatorzy przygotowali zestaw szybkich odcinków, które na pewno zwiększyły rywalizacje i poziom adrenaliny u zawodników. W tych trudnych warunkach na pierwszej pętli nie udało nam się ustrzec od błędu. W drugiej próbie wypracowaliśmy dobre tempo, dlatego czas był o wiele lepszy.

Pilot: Mieliśmy problem z doborem opon, ponieważ po zapoznaniu z trasą zaczął padać deszcz. Pomimo małych kłopotów i wymagającej trasy, jazda dawała nam dużo przyjemności. Żałujemy tylko, że ostatni przejazd został odwołany. Byliśmy gotowi na jeszcze szybsze przejechanie trasy, dlatego czujemy spory niedosyt i liczymy na rekompensatę w Bytomiu.Pomimo niesprzyjających warunków kibice nie zawiedli i motywowali załogę do walki. Zespół szczególne podziękowania kieruje dla sponsorów: Klub Muzyczny O’Key, Krzystolik - Geodezja, Tartak Jerzy Białas oraz Przedsiębiorstwo Dromader.

A tym czasem w niedziele zapraszamy na kolejny amatorski rajd. "Bytomska Barbórka" to już ostatnie w tym roku eliminacje Samochodowych Mistrzostw Szombierek. Udział w nich weźmie 70 załóg z podziałem na pięć klas. Impreza odbędzie się 1 grudnia na Stadionie GKS Szombierki. Więcej informacji o zawodach znajdziecie na stronie www.rallycup.bytom.pl

Dla publiczności czeka wiele atrakcji. Serdecznie zapraszamy!

Angelika Chodzidło

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA