Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 17 listopada 2013
  • wyświetleń: 992

Po raz pierwszy zagrały w obcej hali

Zawodniczki z rocznika 2003 trenujące w Szkółce Siatkówki Dziewcząt wzięły udział w turnieju "dwójek" z okazji Dnia Niepodległości w Katowicach. Dla młodych siatkarek był to pierwszy oficjalny występ w obcej hali.

Minisiatkówka 2003
fot.


minisiatkówka 2003 2
Dla zawodniczek z rocznika 2003 turniej w Katowicach, był pierwszymi zawodami w obcej hali, w których wystąpiły. · fot.


Komentarz trenerki Sabiny Bogacz
"Grupa dziewczynek z rocznika 2003 wzięła udział w turnieju mini siatkówki dziewcząt z okazji Dnia Niepodległości w kategorii "dwójki". Gospodarzem zmagań był zespół UKS Źródełko Katowice. Dwa zespoły zostały powołane do turnieju w nagrodzie za najlepszą frekwencję na zajęciach. UKS Centrum przy POSiR Pszczyna reprezentowały: Zuzanna Szczepek i Adriana Osowska oraz Oliwia Kowalska i Natalia Kwaśny. Na wyróżnienie zasługuje również Patrycja Otremba, która jako jedyna odznacza się aż 100% obecnością na treningach. Dziewczynki rywalizowały w dwóch grupach razem z zawodniczkami z Oświęcimia i Katowic. Dla naszych siatkarek był to pierwszy wyjazdowy turniej, w którym wzięły udział. Dziewczynki zajęły kolejno: 8. i 9. miejsca. Było to dla nich duże przeżycie, ale i kolejne ważne doświadczenie. Wynik nie był sprawą pierwszorzędną, gdyż siatkarki są w trakcie przygotowań do rozgrywek. Jesteśmy świadomi, że czeka nas jeszcze dużo pracy przed rozpoczynającymi się w lutym turniejami z cyklu Kinder+Sport. Gratuluje dziewczynkom determinacji i życzę, aby wszystkie małe siatkarki wykazywały się takim zaangażowaniem w treningi, a ciężka praca w końcu przyniesie oczekiwane rezultaty."

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 5a

tel. 32 210 55 00

źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA