Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 29 lipca 2013
  • wyświetleń: 4936

Będą trasy nordic walking

Marsz z kijkami sprawia ci przyjemność, jednak poruszanie się po drodze nieco jej ujmuje? Nie martw się, już niedługo otwarte zostaną trasy nordic walking.

nordic walking
W Goczałkowicach będą trasy nordic walking


Z inicjatywy Lokalnej Grupy Rybackiej "Żabi Kraj" w każdej gminie należącej do LGR zostaną stworzone tzw. Gminne Kompleksy Tras Nordic Walking. Sieć tras wchodzących w skład kompleksu wyniesie około 30 km i będzie obejmować:
- trasę zieloną (około 5 km),
- trasę czerwoną (około 10 km),
- trasę czarną (około15 km).

Ponadto na terenie sąsiadującym z budynkiem Gminnego Ośrodka Kultury w Goczałkowicach-Zdroju zostanie wykonana siłownia zewnętrzna z urządzeniami typu biegacz, orbitrek oraz wioślarz. W ramach tego przedsięwzięcia planuje się wydanie materiałów promocyjnych oraz organizację imprezy promującej tę formę rekreacji - Marszu Nordic Walking z udziałem instruktorów. Termin imprezy nie jest jeszcze ustalony.

Projekt realizuje Agencja Reklamowa PORAN z Bielska-Białej, na zlecenie LGR "Żabi Kraj", we współpracy z Urzędem Gminy. Aktualnie trwa ustalanie przebiegu tras.

BM / pless.pl, źródło: GOK Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA