Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 10 maja 2013
  • wyświetleń: 3383

Karting: Borys w Vysoke Myto

W długi weekend na torze wyścigowym w Vysoke Myto Czechy odbyła się pierwsza runda cyklicznych zawodów Morawski Puchar w kartingu. Barw naszego kraju reprezentowało dwóch zawodników, w tym Borys Chorąży z Radostowic.

Był to pierwszy występ Borysa w nowej kategorii Easy 60 w której startują dzieci w wieku pomiędzy 8 a 13 lat. Pierwsze szlify naszego zawodnika w tej trudnej i szybkiej kategorii były zadowalające. Borys w wyścigach plasował się na początku drugiej dziesiątki, natomiast trzeci wyścig zapowiadał się rewelacyjnie dla Borysa, gdyż po drugi okrążeniu był na doskonałej 5. pozycji.

Morawski Puchar w kartingu - 05.2013


Niestety zawodnik z Węgier uderzając w jego zderzak pozbawił go złudzeń o super wyniku gdyż łańcuch który zerwał się uszkodził dodatkowo silnik karta. Mamy nadzieję, że w następnych zawodach Borys zacznie się piąć coraz wyżej, choć większość zawodników startuje już w tej kategorii 4 sezon i naprawdę są bardzo szybcy i doświadczeni

Dziękujemy również firmie Multifloor www.panele-drzwi.pl za umożliwienie wyjazdu młodemu radostowiczaninowi na tą imprezę jak i portalowi pless.pl za medialne wspieranie występów Borysa.

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA