Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 23 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 4265

Piłkarki z Goczałkowic najlepsze

17 kwietnia (środa) na goczałkowickim orliku odbyły się Gimnazjalne Powiatowe Zawody Piłki Nożnej dziewcząt. W zawodach wzięły udział 4 szkoły, z sąsiednich gmin Gimnazjum nr 2 w Woli, Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pawłowicach, Publiczne Gimnazjum nr 4 w Pszczynie oraz gospodarze turnieju dziewczyny z Goczałkowickiego Gimnazjum.

Zawody rozegrane były systemem " każdy z każdym". Rozegrano 6 spotkań. Każdy mecz trwał 2x12minut. Wszystkie dziewczyny były bardzo mocno zmotywowane, gdyż stawką zawodów było z jednej strony Mistrzostwo Powiatu, a z drugiej awans do zawodów Rejonowych, gdzie wygrane zagrają z profesjonalną drużyną piłki nożnej dziewcząt o finał wojewódzki.

Gimnazjalne Powiatowe Zawody Piłki Nożnej dziewcząt - 17.04.2013 · fot.


Poziom zawodów był wysoki. Bezkonkurencyjne okazały się dziewczęta z Goczałkowic-Zdroju. Dziewczęta prowadzone przez Piotra Dąbkowskiego wygrały wszystkie swoje spotkania, zdobywając komplet punktów. Gimnazjalistki z Goczałkowic wygrały pierwsze spotkanie 4:1 z PG nr 4 z Pszczyny. W drugim meczu nieznacznie wygrały 1:0 z Wolą, zaś w trzecim, rozgromiły Pawłowiczanki aż 7:1. Najskuteczniejszą zawodniczką okazała się reprezentująca Gimnazjum w Goczałkowicach- Zdroju Martyna Janaszak zdobywając 7 bramek.

Wyniki:
Pg nr 4 Pszczyna 1-4 Gimnazjum Goczałkowice- Zdrój
Gimnazjum nr 2 Wola 1-1 Pg nr 2 Pawłowice
Pg nr 4 Pszczyna 2-1 Pg nr 2 Pawłowice
Gimnazjum nr 2 Wola 0-1 Gimnazjum Goczałkowice- Zdrój
Pg nr 4 Pszczyna 2-0 Gimnazjum nr 2 Wola
Pg nr 2 Pawłowice 1-7 Gimnazjum Goczałkowice- Zdrój

Klasyfikacja końcowa:
1.Gimnazjum Goczałkowice- Zdrój
2.Publiczne Gimnazjum nr 4 Pszczyna
3.Gimnazjum nr 2 Wola
4.Publiczne Gimnazjum nr 2 Pawłowice

P.D.

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA