Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 20 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 2766

Przywitaj wiosnę szczupłą sylwetką

Artykuł sponsorowany:

Zmniejszona aktywność fizyczna oraz zapotrzebowanie na bardziej kaloryczne dania przyczyniają się do przybywania nadmiernych kilogramów w okresie jesienno-zimowym. Jeżeli chcemy zrzucić zbędne kilogramy jeszcze przed wakacjami, przedwiośnie to idealny moment na rozpoczęcie kuracji odchudzającej, jednak pamiętajmy zróbmy to rozsądnie, bez szkody dla zdrowia i trwale bez efektu jo-jo.

naturhouse
Centrum Dietetyczne Naturhouse Pczczyna, ul. Rymarska 1 tel. 32 793 58 70kom. 882 146 626


Przedwakacyjna dieta

Wiosna to doskonały czas na zmiany! Przyroda budzi się do życia, słońce ogrzewa nas pierwszymi, ciepłymi promieniami, a my dostajemy naturalny zastrzyk pozytywnej energii. Jest wiele powodów, aby zacząć odchudzanie właśnie wiosną.

Nasze noworoczne postanowienia nie zostały zrealizowane, wielkanocne obżarstwo już za nami, dodatkowo zbliżają się wakacje i czas pokazywania się w stroju kąpielowym. Jest to odpowiednia motywacja do rygorystycznych zmian w naszym żywieniu. Wiosenne odchudzanie ma duże szansę na powodzenia.

naturhouse


W trosce o piękną sylwetkę musimy zastanowić się nad naszym stylem życia i dotychczasowymi nawykami żywieniowymi. Warto wprowadzić zmiany do codziennego menu, tak aby znalazły się w nim różnorodne, odżywcze i niskokaloryczne produkty. O pomoc w dopasowaniu indywidualnej diety najlepiej poprosić dietetyka.

- Pełnowartościowa kuracja odchudzająca musi zawierać wszystkie niezbędne składniki odżywcze, tylko w odpowiednich proporcjach. Powinna być bogata w owoce i warzywa, należy natomiast ograniczyć spożycie tłuszczów zwierzęcych i unikać smażonych oraz panierowanych potraw. Wyeliminujmy też ziemniaki, makarony i inne węglowodany proste - radzi Anna Cios-Kornaś, dietetyk Naturhouse w Pszczynie.

Niezbędnym składnikiem kuracji odchudzającej jest również niegazowana woda mineralna. Powinniśmy pić jej co najmniej 1,5 l dziennie, najlepiej między posiłkami. Korzystny wpływ na nasze zdrowie będą miały herbaty ziołowe oraz zielona herbata. Podczas diety starajmy się unikać alkoholu, który powoduje zatrzymanie wody w organizmie. Jedynie przy specjalnej okazji możemy napić się lampki czerwonego wina wytrawnego.

- Pamiętajmy o ograniczeniu słodkich i kalorycznych przekąsek. Niezwykle ważne jest także regularne spożywanie pięciu posiłków dziennie - dodaje dietetyk Anna Cios-Kornaś.

Recepta na skuteczne odchudzanie

Indywidualnie dobrana dieta to podstawa sukcesu. Kiedy tylko jest taka możliwość, zrezygnujmy z jazdy samochodem na rzecz spaceru lub zajęć fitness czy jazdy rowerem. Bardzo ważne jest także wsparcie bliskich osób, a przede wszystkim eksperta, który na bieżąco będzie kontrolował przebieg kuracji.
W naszym Centrum każdy może skorzystać z bezpłatnej konsultacji! Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej? Skontaktuj się z Nami!

Oprócz badania składu ciała, dietetyk pomoże nam poznać przyczynę naszych problemów z wagą i zaproponuje skuteczne sposoby ich rozwiązania. Przyjdź i jeszcze przed wakacjami ciesz się piękną sylwetką!

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji dietetycznej. Wystarczy umówić się telefonicznie 882-146-626 lub zapisać się online:

naturhouse


Efekty metody Naturhouse możecie zobaczyć tutaj:

nturhouse


lub umówić się telefonicznie:

Centrum Dietetyczne Naturhouse
ul. Rymarska 1 43-200 Pszczyna 43-200
tel. (32) 793-58-70
kom. 882-146-626
e-mail: pszczyna.rymarska@naturhouse-polska.com

Godziny otwarcia:
Poniedziałek, Piątek: 08:00 - 16:00
Środa: 10:00-18:00
Wtorek, Czwartek: 11:00 - 19:00

43-200 Pszczyna
ul. Rymarska 1

tel. 32 793- 58 -70
kom. 882-146- 626