Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 17 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 3731

Siatkarki z Goczałkowic na podium

W sobotę 13 kwietnia na hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju rozegrano finałowy turniej Gimnazjalnej Ligii Piłki Siatkowej Dziewcząt.

Zawody te cieszą się dużym zainteresowaniem o czym świadczy narastająca z roku na rok ilość zgłaszanych drużyn! W sezonie 2012/2013 gościliśmy ich aż siedem (Gimnazjum w Goczałkowicach-Zdroju, GOK Buczkowice I, Gimnazjum w Wilkowicach, Zespół szkół nr.3 w Pszczynie, Gimnazjum z oddziałami integracyjnymi nr.8 w Chorzowie, Gimnazjum nr. 1 w Brzeszczach oraz GOK Buczkowice II).

Turniej Gimnazjalnej Ligii Piłki Siatkowej Dziewcząt - 13.04.2013 · fot.


Mecze rozgrywane były jak zwykle na 3 boiskach równocześnie, systemem każdy z każdym, cyklicznie w każdą pierwszą sobotę miesiąca. O wygranej w turnieju decydowała suma wygranych setów we wszystkich spotkaniach.

W rozgrywanych meczach można było zaobserwować wiele zaciętych wymian i z racji iż poziom gry był bardzo wyrównany, akcje obfitujące w wiele fantastycznych obron i wspaniałych ataków, losy czołówki ważyły się do ostatniego momentu.

Ostatecznie drużyna gimnazjum z Goczałkowic w składzie: Magdalena Mrzyk, Marlena Poczkajska, Ewelina Gandyk, Weronika Grygier, Benita Kabocik, Sonia Szuściel, Martyna Janaszak, Agnieszka Szpyra, Justyna Wróbel, pod wodzą trenera Joanny Dziedzic, zdobyła zasłużone III miejsce ustępując zaledwie jednym punktem drużynie z Brzeszcz i sześcioma punktami drużynie z Chorzowa.

Zmagania siatkarek uwieńczono wręczeniem pucharów, dyplomów, statuetek, pamiątkowych koszulek, które wręczyła Dyrektor Gimnazjum w Goczałkowicach-Zdroju, Pani Beata Smolarek.

Klasyfikacja końcowa:
1. CHORZÓW
2. BRZESZCZE
3. GOCZAŁKOWICE
4. PSZCZYNA
5 .WILKOWICE
6 .BUCZKOWICE 1
7 .BUCZKOWICE 2

Najlepsza zawodniczka w drużynie Goczałkowic: Magdalena Mrzyk (rozegranie)

Paweł Kanik

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA