Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 13 lutego 2013
  • wyświetleń: 2341

Piszczek musi poddać się operacji

Kontuzjowane biodro Łukasza Piszczka będzie wymagało operacji. Piłkarz zabieg ma przejść dopiero, gdy Borussia Dortmund odpadnie z Ligi Mistrzów.

łukasz piszczek
Łukasz Piszczek pochodzi z Goczałkowic-Zdroju


Uraz biodra to u Piszczka nie nowość. Piłkarz podobny problem miał za czasów gry w Herthcie Berlin, w tym roku kontuzja powróciła. Z kontuzją biodra zmaga się od kilku tygodni, w klubie gra na środkach przeciwbólowych. Z powodu urazu nie wystąpił w towarzyskim meczu reprezentacji Polski z Irlandią w Dublinie, jego gra w meczach eliminacji mistrzostw świata 2014 z Ukrainą i San Marino jest niepewna.

Po konsultacjach z lekarzem kadry oraz specjalistami z kliniki w Monachium okazało się, że uraz jest na tyle poważny, że piłkarz będzie musiał poddać się operacji. Kiedy Polak przejdzie zabieg, nie wiadomo. "Rzeczpospolita spekuluje, że stanie się to dopiero wtedy, gdy Borussia odpadnie z Ligi Mistrzów. W środę dortmundczycy zmierzą się w 1/8 finału z Szachtarem Donieck.

ab / pless.pl, źródło: sport.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA