• 1 lutego 2013
  • wyświetleń: 4285

Sukcesy zawodników UKS Budo

Członkowie Uczniowskiego Klubu Sportowego "Budo" z Pawłowic 26 stycznia wzięli udział w zawodach XVI Grad Prix Bierunia o Puchar Burmistrza Miasta w formach sztuk walki, w których zdobyli zaszczytne miejsca.

UKS Budo Pawłowice
Od lewej: Paweł Pustelnik, Daniel Żukowski, Prezes UKS "Budo" i trener Leszek Kremiec, Dawid Głowala,Szymon Domin, Mateusz Zielonka · fot. UG Pawłowice

Mateusz Zielonka III miejsce w konkurencji walk semikontakt i zdobył brązowy medal w kategorii juniorów +65 kg. Szymon Domin wakże wywalczył brązowy medal, ale w kategorii seniorów -65 kg.

Paweł Pustelnik zajął I miejsce i może się pochwalić złotym medalem w kategorii seniorów -70 kg. Zdobył też statuetkę i tytuł najlepszego technika w walkach wśród seniorów.

Dawid Głowala, stanął na drugi stopniu podium, odbierając srebrny medal w kategorii seniorów -90 kg.

Daniel Żukowski powiększył swój dorobek o I miejsce i złoty medal w kat. juniorów + 65 kg oraz statuetkę i tytuł najlepszego technika w walkach wśród juniorów.