Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 22 sierpnia 2012
  • 11 września 2012
  • wyświetleń: 16024

Turniej Kania Cup na rynku - wideo

W sobotę 8 września rozegrano XVI Turniej Koszykówki Ulicznej Henryk Kania Cup Pszczyna 2012. Zawody odbywały się na pszczyńskim rynku, w pięciu kategoriach wiekowych.



Na najlepszych czekały nagrody - profesjonalny sprzęt sportowy firmy Spalding. Całość oprawił muzycznie DJ Ciach - specjalista od muzyki hip- hopowej. Imprezę uświetnił występ dunkerów i freestylerów z ekipy pokazy streetball.pl. Zatańczyła też grupa taneczna Iwony Tchórzewskiej- DNW Crew.

XVI Turniej Koszykówki Ulicznej Henryk Kania Cup Pszczyna 2012 · fot.


Każdy miał szansę wygrać nagrody w konkursach: rzut z 12 metrów, konkurs minutowy, konkurs dla każdego. Drużyna, która zagrała najbardziej fair, zgodnie z "duchem gry w koszykówkę" będzie miała szansę zrelaksować się w spa.

XVI Turniej Koszykówki Ulicznej Henryk Kania Cup Pszczyna 2012


Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Uczniowski Klub Koszykarski Pszczyna, a współorganizatorami: Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie. Imprezie patronowali: Starosta Pszczyński- Paweł Sadza i Burmistrz Pszczyny - Dariusz Skrobol.



Sponsorzy turnieju:

ZPM Henryk Kania S.A.
Patentus S.A.
Rafako S.A.
PIK sp. z o.o.
Piekarnia Ciastkarnia Jasiek
Hotel - Karczma "Rycerska"
Bugsy's Jazz Club
Kino Helios

--------------------

Wyniki

Kategoria OPEN

I miejsce: Hawajskie Koszule (Żory),
Sergiusz Piasecki, Bartosz Piasecki, Łukasz Kamiński, Marcin Master
II miejsce: Yno (Pszczyna)
Michał Grygier, Michał Cichoń, Tomasz Dąbkowski, Zbigniew Przybyła
III Miejsce: So Fresh (Bielsko Biała)
Piotr Karnia, Kamil Kuczmarz, Wojciech Żak, Gracjan Białoń

Finał: Yno - Hawajskie Koszule 12:13
Mecz o 3. miejsce: So Fresh - Fanatics 16:10

Półfinały:
Yno - So Fresh 16:11
Fanatics - Hawajskie Koszule 8:16

Ćwierćfinały:
Yno - Ja hmm chyba z Ciebie 16:3
Waleń team - So Fresh 6:16
Hawajskie Koszule - Hamza Hamelele 16:3
Fanatics - Wątróbki 16:12

Faza grupowa:

GRUPA A
1. Yno - 6pkt
2. Waleń Team - 5pkt
3. Złoty trzydzieści - 4 pkt
4. Press Play Squad - 3 pkt

GRUPA B
1. Hawajskie Koszule - 6pkt
2. Fanatics - 5pkt
3. Silesia Mikołów - 4 pkt
4. Chybił Trafił - 3 pkt

Waleń Team - Złoty trzydzieści 16:7
Hawajskie Koszule - Fanatics 16:10
Złoty 30 - Press Play Squad 16:7
Hawajskie Koszule - Silesia Mikołów 16:4
Waleń Team - Press Play Squad 16:4
Fanatics - Silesia Mikołów 16:12
Yno - złoty trzydzieści 15:6
Chybił trafił - Hawajskie Koszule 7:16
Yno - Waleń Team 16:9
Chybił trafił - Fanatics 11:16
Yno - Press Play Squad 16:3
Chybił trafił - Silesia Mikołów 7:16

GRUPA C
1. So Fresh - 4pkt
2. Ja hmmm chyba z ciebie - 3 pkt
3. Nowa Forma - 2 pkt

GRUPA D
1. Wątróbki - 6pkt
2. Hamza Hamelele - 5 pkt
3. Amber Gold - 4 pkt
4. Troche Katy - 3 pkt

So Fresh - Ja hmmm... 15:10
Hamza Hamelele - Wątróbki 13:16
Ja hmm... - Nowa forma 16:10
Wątróbki - Troche Katy 16:11
Nowa Forma - So Fresh 14:16
Troche katy - Hamza Hamelele 11:17
Amber Gold - Wątróbki 10:16
Amber Gold - Hamza Hamelele 10:11
Amber Gold - Troche katy 12:7

Kategoria: OPEN KOBIET

I miejsce: Keep Calm (Czechowice Dziedzice),
Stefania Senior, Karolina Zuber, Dorota Czarniecka, Katarzyna Tomaszczyk
II miejsce: MKS Czechowice Dziedzice
Karolina Ćwiok, Justyna Płachno, Justyna Surowiecka
III Miejsce: Nie ma lipy (Wodzisław Śląski)
Patrycja Tatarczyk, Marta Cywka, Agnieszka Wiertelak, Julia Karwot

Finał: Keep Calm - MKS Czechowice Dziedzice 14:9
Mecz o 3. miejsce: Nie ma lipy - Pestki 16:0

Półfinały:
Keep Calm - Nie ma lipy 16:10
Pestki - MKS Czechowice Dziedzice 8:10

GRUPA A
1. Keep Calm - 4 pkt
2. Pestki - 3 pkt
3. Kobe Team - 2 pkt

GRUPA B
1. MKS Czechowice Dzidzice - 4 pkt
2. Niema lipy - 3 pkt
3. Laykers - 2 pkt

Pestki - Kobe Team 11:10
MKS Czech-Dziedz. - Nie ma lipy 16:14
Keep calm - Kobe Team 15:9
Nie ma lipy - Laykers 9:5
Keep Calm - Pestki 16:7
Laykers - MKS Czech -Dziedz 8:10

Kategoria III: 1993-1995

I miejsce: Zero Dwa Zero Osiem (Tychy)
Wojciech Zub, Dawid Kozieł, Igor Piątkowski, Bartosz Kapias
II miejsce: Konstantynopolitanczykiewiczowie (Pszczyna)
Robert Głogowski, Marcin Duda, Tomasz Dzida, Jędrzej Tomża
III miejsce: Pachoły (Rzeszów)
Jakub Loch, Maciej Piechota, Krzysztof Jakim, Kamil Łagowski

Finał: Konstantynopolitanczykiewiczowie - Zero Dwa Zero Osiem 12:16
Mecz o 3. miejsce: Racek - Pachoły 3:16

Półfinały:
Racek - Konstantynopolitańczykiewiczowie 11:16
Pachoły - Zero Dwa Zero Osiem 12:16

GRUPA A
1. Racek - 6 pkt
2. Pachoły - 5 pkt
3. Andrzej - 4 pkt
4. Nigga Please - 3 pkt

GRUPA B
1. Zero Osiem Zero Dwa - 3 pkt
2. Konstantynopolitańczykiewiczowie - 3
3. Szybkie pejcze

Pachoły - Racek 7:9
0208 - Szybkie Pejcze 14:16
Andrzej - Snigga Please 16:6
Konstan ... - 0802 12:16
Pachoły - Andrzej 16:13
Konstan.... - Szybkie Pejcze 16:8
Racek - Nigga Please 16:4
Racek - Andrzej 12:11

KATEGORIA II: 1996-1998

I miejsce: Show Time (Tychy)
Mateusz Józefów, Krzysztof Michalak, Paweł Stolorz
II miejsce: Wyindywidualizowani (Pszczyna)
Kacper Widawski, Kamil Widawski, Oskar Janicki, Adrian Duda
III miejsce: Skarks (Cieszyn, Dąbrowa Górnicza)
Damian Trojan, Kamil Szczepaniak, Michał Kumoszek, Maciej Piszczek

Finał: Wyindywidualizowani - Show Time 11:16

Mecz o 3. miejsce: Osiem - Sharks 13:17

Półfinały:
Osiem - Wyindywidualizowani 14:17
Show time - Sharks 16:10

Faza grupowa:

GRUPA A
1. Osiem - 4 pkt
2. Dzikie Alany - 3 pkt
3. SI Rydułtowy - 2 pkt

GRUPA B
1. Show Time - 4 pkt
2. Trzej Pancerni i Murzyn - 3 pkt
3. Patapony - 2 pkt

SI Rydułtowy - Osiem 2:16
Show Time - Trzej Pancerni i Murzyn 17:12
Osiem - Dzikie Alany 15:13
Trzej Pancerni i Murzyn - Patapony 16:10
Dzikie Alany - SI Rydułtowy 16:7
Patapony - Show Time 7:16

GRUPA C
1. Sharks - 6pkt
2. Wyindywidualizowani 5 pkt
3. Penta kill - 4 pkt
4. Nieuchwytne Uchwyty - 3 pkt

Nieuchwytne Uchwyty - Shark 4:16
Wyindywidualizowani - Penta kill 16:4
Wyindywidualizowani - Nieuchwytne Uchwyty 16:0
Sharks - Penta Kill 16:8
Nieuchwytne Uchwyty - Penta Kill 9:16
Wyindywidualizowani - Sharks 11:14

KATEGORIA I: 1999 i młodsi

I miejsce: Young Stars (Czechowice Dziedzice)
Adrian Danielczyk, Marcin Danielczyk, Michał Wyrobek, Kuba Kozłowski
II miejsce: Espada (Czechowice Dziedzice)
Bartłomiej Figura, Tomasz Muszyński, Paweł Trombala
III miejsce: Basket Gang (Pszczyna)
Kordian Helik, Mateusz Niemiec, Tomasz Ryszka, Michał Małecki

Finał: Young Stars - Espada 16:10

Mecz o 3 miejsce: Pszczyńskie kozaki - Basket gang 5:16

Półfinały:
Espada - Basket gang 9:7
Pszczyńskie kozaki - Young Stars 4:11

Faza grupowa:
GRUPA A
1. Espada - 6pkt
2. Pszczyńskie kozaki - 5 pkt
3. Fireballs - 4 pkt
4. Hefalumpy - 3 pkt

GRUPA B
1. Young Stars - 6pkt
2. Basket Gang - 5 pkt
3. Basketmaniacy - 4 pkt
4. Hardkowrowe koksy - 3pkt

Fireballs - Hefalumpy 8:2
Basketmaniacy - Basket gang 8:16
Espada - Pszczyńskie kozaki 12:7
Young Stars - Hardkorowe koksy 16:0
Fireballs - Pszczynskie kozaki 7:13
Basketmaniacy - Hardkorowe koksy 12:2
Espada - Hefalumpy 16:1
Young Stars - Basket gang 14:5
Fireballs - Espada 7:16
Basketmaniacy - Young stars 6:16
Hefalumpy - Pszczyńskie kozaki 8:12
Basket gang - hardkorowe koksy 16:1

---

ups / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA