• 28 maja 2012
  • wyświetleń: 1887

2:09,49 Natalii Wiery w biegu 800m

Doskonałe wyniki uzyskali zawodnicy LKS Pszczyna w Międzynarodowym Mitingu z okazji 20-lecia Miejskiego Ośrodka Sportu w Sosnowcu. Natalia Wiera zajęła 2 miejsce w biegu na 800m z doskonałym wynikiem 2:09,49 ulegając Izabeli Dziedziech z Łomży ( 2:09.02) a pokonując m.in.wszystkie najlepsze zawodniczki na Śląsku.

Druga z naszych juniorek młodszych Kasia Gawlak wygrała zdecydowanie 2 serię w biegu na 800m uzyskując bardzo dobry rezultat 2:15,50 ( rekord życiowy). W biegu na 100m Błażej Helbik uzyskał wynik 10,83, zajmując 2 miejsce w kategorii juniorów.

Piotr Bryła uplasował się na 3 miejscu w skoku w dal z rekordem życiowym 6,90m. Rekord życiowy uzyskała również Ania Szymańska w trójskoku z wynikiem 11,70m. Startująca w II sztafecie Kadry Polski Juniorek ( 1start- 46,50 2 start - 48,25) Joanna Helbik w indywidualnym biegu na 100m uzyskała najlepszy rezultat w tym roku 12,45.