Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 27 maja 2012
  • 4 czerwca 2012
  • wyświetleń: 1711

Dzień Dziecka: Turniej badmintona

W sobotę, 2 czerwca odbył się w hali POSiR Pszczyński Turniej Badmintona. Tym razem okazją był Międzynarodowy Dzień Dziecka. I przyszło dużo dzieci (i młodzieży). Podczas turnieju dzieci i rodzice (oraz kibice z "Ekonomika") dobrze się bawili. Sportowo obyło się bez niespodzianek.

Pszczyński Dzień Dziecka

Ale na wyróżnienie zasługuje postawa wszystkich uczestników. Mecze były bardzo wyrównane, a faworyci musieli nieźle się napocić. Pochwalić należy zwłaszcza chłopców z SP 9 w Łą…ce.
Pszczyński Dzień Dziecka

Atrakcją turnieju były także rozgrywki parami. W jednej kategorii startowali chłopcy i dziewczynki. W tym wypadku najważniejsza była próba pogrania razem niż wynik.

Każde dziecko (także te w roli kibica) wyszło z upominkiem oraz słodyczami.

Szczegółowe wyniki można pobrać w "pliku do pobrania".

Organizatorami byli: MORiS Pszczyna, POSiR Pszczyna, UKS Plesbad Pszczyna, Urzą…d Miejski w Pszczynie, Starostwo Powiatowe.

Pomagali: Lodziarnia Dolce Vita, Szlif-pol, Ogrody Brudek, www.twojbadminton.pl, www.pless.pl. Gazeta Pszczyńska

Gratulujemy dobrej postawy i dziękujemy za udział zawodnikom oraz sponsorom za pomoc w organizacji. Więcej zdjęć na stronie internetowej klubu Plesbad.

ups

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA