Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 26 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 2100

Grand Prix w tenisie - wyniki

Przedstawiamy wyniki IV turnieju oraz klasyfikację końcową tenisowych Grand Prix Pszczyny w tenisie stołowym.

Kat.Dzięwczęta kl. I-IV
1. Krawczyk Kinga
2. Walasik Agata
3. Staroń Wiktoria
4. Goldman Monika

Kat. Dziewczęta kl. V - VI
1. Ryguła Magdalena
2. Piórko Emilia
3. Niedziela Julia
4. Cimała Jagoda

Kat. Chłopcy kl. I-IV
1. Bratek Paweł
2. Chrószcz Szymon
3. Pilorz Daniel
4. Mazur Wojciech

Kat. Chłopcy kl. V - VI
1. Świerkot Krzysztof
2. Kościelny Patryk
3. Skapczyk Bartłomiej
4. Serafin Tomasz

Gimnazjum Chłopcy
1. Szuster Mateusz
2. Cieślicki Wojciech
3. Kraut Robert
4. Sosna Grzegorz
5. Puchałka Jakub
6. Rus Jacek
7. Walasik Jan

Amatorzy
1. Cieślicki Krzysztof
2. Kokot Janusz
3. Suchodolski Paweł
4. Puda Piotr
5. Broszkiewicz Andrzej
6. Ciszewski Sławomir
7. Wójcik Tomasz
8. Rus Jacek

Weterani
1. Anderko Marcin
2. Danielczyk Sławomir
3. Baborski Andrzej
4. Latała Krzysztof
5. Bodziony Jacek

Klasyfikacja końcowa cyklu Grand Prix Pszczyny w tenisie stołowym.

Dziewczęta kl. I-V
1.Krawczyk Kinga
2.Walasik Agata
3.Goldman Monika
4.Staroń Wiktora

Chłopcy kl. I-V
1.Chrószcz Szymon
2.Bratek Paweł
3.Pilorz Daniel
4.Serafin Kamil

Dziewczęta kl. V-VI
1.Ryguła Magdalena
2.Niedziela Julia
3.Gaweł Natalia
4.Paliczka Nikola

Chłopcy V-VI
1.Kraut Robert
2.Świerkot Krzysztof
3.Kościelny Patryk
4.Skapczyk Bartłomiej

Gimnazjum Chłopcy
1. Szuster Mateusz
2. Cieślicki Wojciech
3. Kraut Robert
4. Puchałka Jakub
5. Krawczyk Błażej
6. Chrószcz Norbert
7. Sosna Grzegorz
8. Rus Jacek
9. Walencik Jan
10. Operchalski Mateusz
11. Wrzoł Mateusz
12. Ziebura Szymon
13. Kłapyta Krzysztof
14. Tomanek Kacper
15. Baron Mateusz

Amatorzy
1. Cieślicki Krzysztof
2. Kokot Janusz
3. Wójcik Tomasz
4. Puda Piotr
5. Suchodolski Paweł
6. Ciszewski Sławomir
7. Rus Jacek
8. Puda Sławomir
9. Cieślicki Wojciech
10. Paluchowski Marek
11. Mędrzak Tomasz
12. Broszkiewicz Andrzej
13. Paździor Dawid
14. Paluch Janusz

Weterani
1. Anderko Marcin
2. Danielczyk Sławomir
3. Baborski Andrzej
4. Latała Krzysztof
5. Bodziony Jacek
6. Suchodolski Zbigniew
7. Kocik Zenon
8. Płosa Tadeusz
9. Rupa Jerzy

Janusz Friebe

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA