Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 18 stycznia 2012
  • wyświetleń: 3460

Kurs na żeglarza jachtowego

Jachtklub PTTK Pszczyna tradycyjnie już organizuje kurs na stopień
żeglarza jachtowego. Jeżeli szukasz nowych wyzwań, chcesz odkryć nowy "wodny " świat lub po prostu chciałbyś poszerzyć swoje uprawnienia, skorzystaj z naszej propozycji.

Patent żeglarza jachtowego pozwala na prowadzenie jachtów żaglowych na wszystkich wodach śródlądowych bez ograniczeń. Brak wcześniejszego kontaktu z żeglarstwem nie jest przeszkodą w
rozpoczęciu kursu. Zapoznamy Cię z nowym środowiskiem i nauczymy, jak zostać "wilkiem morskim".

Przekonasz się również, że wbrew obiegowym opiniom, nie jest to sport czy zajęcie wyłącznie dla osób z zasobnym portfelem. Jachtklub PTTK Pszczyna istnieje od ponad pięćdziesięciu lat i praktycznie nieprzerwanie organizuje kursy na kolejne stopnie żeglarskie.

Wielu z naszych byłych nowicjuszy - kursantów jest dzisiaj instruktorami żeglarstwa, prowadzi rejsy morskie oraz startuje w regatach w randze Mistrzostw Polski i Śląska.

Zapraszamy. Dołącz do naszego grona.

Spotkanie organizacyjne na którym poznasz wszystkie szczegóły odbędzie się w sali konferencyjnej Hotelu PTTK w Pszczynie przy ulicy Bogedaina 27 stycznia (piątek) o godzinie 18.00. Dodatkowe informacje pod adresem: komandor[at]jachtklub-pszczyna.pl

z żeglarskim Ahoj!

Komandor Jachtklubu PTTK Pszczyna
j.s.m. Bogusław Bularz

43-200 Pszczyna
ul. Rynek 15

tel. 032 449 11 23
tel. 032 210 35 30
fax 032 210 35 30

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA