Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 13 grudnia 2011
  • wyświetleń: 3298

Tenisiści ULKTS na fali

Zapowiada się udany sezon dla tenisistek stołowych ULKTS-u Pszczyna, tenisistki grają bardzo skutecznie i mają duże szanse zakwalifikować się do pierwszej ósemki II ligi i walczyć w grupie o awans do I ligi.

ULKTS Pszczyna, ping pong
Drużyna ULKTS


Po rozegraniu dwunastu meczy tenisistki zajmują ósmą lokatę ,a do zakończenia pierwszej rundy pozostało jeszcze rozegrać trzy pojedynki z drużynami które są do ogrania. Już w najbliższy piątek gramy we własnej sali z drużyną LKS Lesznianka Leszna Górna, drużyna gości obecnie jest na dołach tabeli więc jest duża szansa na kolejne punkty.

Wyniki wcześniejszych meczy II Ligi kobiet:
Klub AZS PWSZ II Nysa ULKTS Pszczyna 9:1
UKS Dalachów ULKTS Pszczyna 2:8
ULKTS Pszczyna KTS Lędziny 5:5
ULKTS Pszczyna MKS Szkoły Progres Siemianowice Śl. 8:2
LKS 45 Bujaków Mikołów ULKTS Pszczyna 4:6

W czwartej lidze okręgowej męska drużyna także dobrze sobie radzi ,obecnie w połowie tabeli w której startuje 14 drużyn, wyniki ostatnich meczy:
BISTS II Bielsko Biała ULKTS Pszczyna 4:6
ULKTS Pszczyna LKS Orzeł II Koz 1:9

Najmłodsi zawodnicy startują w zawodach klasyfikacyjnych, bardzo dobrze zapowiada się najmłodsza zawodniczka z pszczyńskiej ekipy, Kinga Krawczyk dobrze zaprezentowała się na dwóch wojewódzkich turniejach klasyfikacyjnych zajmując miejsce w przedziale 9-12 na w których startowały 32 zawodniczki, dodać trzeba że jest to pierwszy sezon dla Kingi, ponadto rywalizuje ze starszymi dziewczętami.

Młodzi zawodnicy zdobywali trofea także w turniejach okręgowych, Robert Kraut i Kinga Krawczyk zwyciężali w swoich kategoriach w turniejach z cyklu Grand Prix w Ligocie, Mateusz Szuster zajął piąte miejsce, a Wojciech Cieślicki trzecie, natomiast Klaudia Noga i Magdalena Ryguła w swoich kategoria uplasowały się na piątej i szóstej pozycji.

Zapraszamy na zajęcia tenisa stołowego które odbywają się w Zespole Szkól nr.1 ul.K.Wielkiego 5 we wtorki, czwartki, piątki od godz.17.00 do 19.30.

Janusz Friebe

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA