Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

• 19 listopada 2011
  • wyświetleń: 2186

II runda I ligi badmintona

W zeszłym tygodniu rozgrywki I ligi badmintona zawitały do hali POSiR, gdzie Plesbad podejmował zawodników z Olsztyna. Niewiele brakowało do niespodzianki i zakończenia meczu remisem.

plesbad

plesbad

W obecnym sezonie do składu dołączyli dwaj zawodnicy - Dawid Kieloch i Tymoteusz Czysz. I to właśnie oni dostarczyli największych emocji w grze podwójnej.

Przy remisie 1:1 w setach, w decydującym secie Pszczynianie prowadzili już 20:17, jednak niezrozumiała decyzja sędziego była początkiem dramatycznej końcówki, w której zwyciężyli Olsztynianie.

Gra pojedyncza kobiet, podwójna kobiet i mieszana była wyraźną przewagą przeciwników.

Wyniki II rundy I ligi badmintona UKS PLESBAD PSZCZYNA - AZSUWM OLSZTYN 2:4

Gra pojedyncza mężczyzn:

Robert CZEMBOR - Piotr KOWENICKI 21:16; 21:14

Gra pojedyncza kobiet:

Małgorzata PIETRYJA - Aneta WALENTUKANIS 13:21; 8:21

Gra podwójna mężczyzn:

Tymoteusz CZYSZ/Dawid KIELOCH - Kamil RASZKIEWICZ/Arkadiusz SMOLIŃSKI 23:21; 18:21; 23:25

Gra podwójna kobiet:

Małgorzata PIETRYJA/Weronika STRĄK - Aleksandra JACZEWSKA/Magdalena JAWOREK 7:21; 9:21

Gra mieszana:

Bartosz PIETRYJA/Weronika STRĄK - Piotr KOWENICKI/Aleksandra JACZEWSKA 16:21; 12:21

Dawid KIELOCH - Krzysztof SIEMIENIUK 21:12; 21:10