Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 5 listopada 2011
  • 6 grudnia 2011
  • wyświetleń: 4085

Mikołajkowy Turniej Badmintona

W dniu 4 grudnia na hali MORiS odbył się II Mikołajkowy Rodzinny Turniej Badmintona. Frekwencja dopisała, do rywalizacji zgłosiło się 27 par, które zostały podzielone na 3 kategorie: Amatorzy Raz do Roku, Amatorzy i "Nie rodzina".

Każda para rywalizowała w trzech grach: pojedyncza dziecka, pojedyncza rodzica, podwójna dziecko/rodzic. Najliczniejszą grupę stanowiła kategoria Amatorów Raz do Roku ...- 14 par, które grały systemem "do dwóch przegranych". Pierwsze miejsce zajęli: Wojciech i Ewelina Brudek, drugie: Łukasz i Leszek Homel, trzecie: Filip i Jacek Kuś.

Mikołajkowy Turniej Badmintona - 4.12.2011 · fot.


W kategorii Amatorzy 9 par zostało podzielonych na trzy grupy. Bezkonkurencyjni okazali się Aleksandra i Eugeniusz Wyrobek. Drugie miejsce zajęli Tomasz i Katarzyna Klepek, natomiast trzecia lokata przypadła parze Edyta Rusek i Jacek Szczyrba.

W kategorii "Nie rodzina" rywalizowały cztery pary, najlepsi okazali się Dagmara Pękała i Witold Wikorczyk, drugą lokatę zajęli Filip Stępniak i Wojciech Mrowiec, natomiast trzecią Kornelia Marczak i Joanna Hochuł.

Wszystkie dzieci dostały upominki, koszulki i dyplomy, natomiast dla najlepszych przewidziane zostały puchary. Ponadto każde dziecko dostało mikołajkową czapkę. W trakcie turnieju rozlosowane zostały także talony do kawiarni Dolce Vita. Rodzinną atmosferę zapewniało również ciasto upieczone przez grające mamy. Organizatorzy (MORiS oraz UKS Plesbad Pszczyna) wszystkim dziękują za udział w turnieju i już zapraszają na kolejną edycję w przyszłym roku.

Damian Pławecki

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA