Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 14 października 2011
  • wyświetleń: 2322

Chrobry i Rolnicza mistrzami tenisa

11 października na gościnnej sali gimnastycznej Zakładu Poprawczego w Pszczynie odbyły się Powiatowe Zawody w Tenisie Stołowym.

Ping Pong na Daszyńskiego


Jak co roku, obok powiatowych zawodów lekkoatletycznych, jest to impreza przyciągająca największą ilość uczestników. W tym roku do rywalizacji chłopców przystąpiło 8 szkół, natomiast wśród dziewcząt zgłosiło się siedem reprezentacji. Licząc rezerwowych, na niedużej sali gimnastycznej przy Szkole Zawodowej zgromadziło się około 50 miłośników tej dyscypliny.

Startujące drużyny: Szkoła Zawodowa w Pszczynie, PZS nr 1 w Pszczynie, PZS nr 2 w Pszczynie, ZSE w Pszczynie, LO Gilowice, III LO w Pszczynie, ZSOiZ Wola, I LO Chrobry w Pszczynie.

Tytułów Mistrza Powiatu Pszczyńskiego z ubiegłego roku broniły drużyny: wśród chłopców - Zespołu Szkół Ekonomicznych, a wśród dziewcząt - III Liceum Ogólnokształcącego w Pszczynie.

Turniej klasyfikacyjny do zawodów rejonowych odbywał się system gry do dwóch porażek, a awans uzyskały trzy najlepsze zespoły w klasyfikacji chłopców i dziewcząt osobno.

Zawodnicy I Liceum Ogólnokształcącego zajęli miejsca:

Dziewczęta:
Weronika Strąk - 4 miejsce
Anna Błachut - 5 miejsce
Monika Fliegel - miejsca 13-24
Rezerwowe
Małgorzata Kitel i Jacek Natalia

Chłopcy
Wojciech Janosz - 1 miejsce i tytuł Mistrza Powiatu Pszczyńskiego
Marcin Młotek - 5 miejsce
Mateusz Konieczny - miejsca 13-24
Rezerwowi:
Tomasz Ryguła i Marek Czysz

Najlepsza czwórka w drużynowej punktacji
Dziewczęta
1. PZS nr 2 w Pszczynie
2. I LO Pszczyna
3. III LO Pszczyna
4. ZSE Pszczyna

Chłopcy
1. I LO Pszczyna
2. ZSE Pszczyna
3. LO Gilowice
4. III LO Pszczyna

Awans do zawodów rejonowych, które odbędą się w Chybiu, w kolejnym tygodniu uzyskały trzy najlepsze drużyny w każdej z kategorii. Podziękowania dla prowadzących zawody - Panów Stanisława Włoch i Krzysztofa Skrzyp.

Janusz Mirek

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA