Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 10 października 2011
  • wyświetleń: 2554

Kolejne mecze ULKTS Pszczyna

W czwartej kolejce drugiej ligi kobiet w tenisie stołowym, nasze zawodniczki grały z drużyną BTTS Silesia Miechowice Bytom. Po bardzo równej i zaciętej grze nasze dziewczęta przegrały 6/4.

ULKTS Pszczyna, ping pong
Drużyna ULKTS Pszczyna z trenerem Januszem Friebe


Niestety o wyniku zadecydowały gry deblowe, które dziewczyny przegrały. W ostatniej partii była jeszcze szansa na remis. Joanna Krzok przegrała jednak swoją partię po dramatycznym pojedynku z Dominiką Banaś.

W piątej kolejce podejmowaliśmy u siebie zespół KŚ AZS Politechniki Śląska Gliwice. Drużyna gości była faworytem, lecz przyjechała bez swojej najlepszej zawodniczki. Zwietrzyliśmy szansr, choć i bez podstawowej zawodniczki to i tak bardzo dobra, równa drużyna.

Mecze były bardzo wyrównane, na dobrym poziomie, punkt za punktem. Po pierwszej rundzie remis 2/2/ Gry deblowe też po punkcie 3/3.

W drugiej rundzie niespodziewanie przegrywa nasza numer jeden Sabina Kukla z Anetą Wróbel i nasze szanse na remis zmalały.

Lucyna Strzymszok gładko ogrywa Anne Kurek, wiec w dalszym ciągu była szansa na remis, a nawet wygraną. Do ostatnich meczy do stołu podeszły Dominika Friebe - Wodarska Patrycja oraz Joanna Krzok - Aleksandra Wawrzyńczak.

Dominika nawiązała walkę tylko w pierwszym secie, którego wygrała. Kolejne sety niestety przegrane, a cały mecz 3/1 dla Wodarskiej. Wynik meczu 5/4 dla Bytomianek.

Prawdziwa walka trwała na drugim stole. Joasia przegrywała 2/1 w setach. Czwartego seta wygrała a piątego po dramatycznym pojedynku wygrała w przewagach 13/11. Asia pokazała charakter i dała cenny punkt drużynie. Mecz zakończył się remisem 5/5.

Kolejny mecz rozgrywamy na wyjeździe z liderkami drugiej ligi zespołem RKS Cukrownik Chybie. W lidze okręgowej nasza męska drużyna wygrała z Lesznianką Leszna Górna II 7/3.

Janusz Friebe / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA