Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 15 kwietnia 2011
  • 17 kwietnia 2011
  • wyświetleń: 1909

Mistrzostwa w tenisie stołowym

Za nami:

17 kwietnia w hali POSiR odbędą się IX Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w tenisie Stołowym. Zawody obędą się w siedmiu kategoriach.

Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Tenisie


Zawody organizowane wspólnie przez Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz ULKTS Pszczyna rozpoczną się o godzinie 10.00. W pierwszej kolejności do gier przystąpią dzieci i młodzież, którzy będą rywalizować w kategoriach: szkoły podstawowe klasy I-IV, szkoły podstawowe klasy V-VI, gimnazjum oraz szkoły ponadgimnazjalne.

O godzinie 13.00 swoje gry rozpoczną zawodnicy i zawodniczki zgrupowani w kategorii OPEN. Najpóźniej, bo o godzinie 15.00 do rywalizacji o Mistrzostwo Powiatu przystąpią amatorzy i amatorki oraz weterani. Zapisy do turnieju przyjmowane będą w biurze zawodów 30 minut przed rozpoczęciem zmagań. Bliższych informacji udziela Janusz Friebe, sędzia główny zawodów (tel. 605 730 013)

Udział w zawodach jest płatny. Wpisowe wynosi: 5zł w kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalne oraz 10 zł w kategoriach: amatorzy, OPEN, weterani. W ramach opłaty wpisowej organizator zapewnia: obsługę techniczną zawodów, obsługę medyczną, ubezpieczenie NW, a przede wszystkim możliwość rywalizacji w miłym towarzystwie. Najlepsi w danych kategoriach mogą liczyć na: medale, dyplomy, nagrody rzeczowe.

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 5a

tel. 32 210 55 00

POSiR Pszczyna / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA