Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 28 lutego 2011
  • wyświetleń: 3145

Żeński futsal na Dzień Kobiet

We wtorek 8 marca będziemy obchodzić Dzień Kobiet. Z tej okazji jak co roku Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej zaprasza na Turniej Futsalu Kobiet.

Do udziału w zawodach zapraszamy już po raz piąty uczennice szkół ponadgimnazjalnych, a chłopaków zachęcamy do gorącego dopingu.

Zgłoszenia reprezentacji szkół ponadgimnazjalnych można dokonywać droga mailowa pod adres: sport@posir.pszczyna.pl do 3 marca. Do zgłoszenia należy dołączyć WYPEŁNIONĄ kartę zgłoszeniową (do pobrania ze strony Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji).

Więcej informacji o turnieju na stronie: www.posir.pszczyna.pl/?page=article&pid=2506 class=dodaj target=_blank> www.posir.pszczyna.pl .

V Turniej Futsalu Kobiet odbędzie się we wtorek 8 marca. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 9:00 pod dachem Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

Zapraszamy!

POSiR Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA