Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 29 października 2010
  • wyświetleń: 3385

LF: Kolejny przełom

Powoli zbliżają się ku końcowi zgłoszenia do Ligi Futsalu sezon 2010/2011. Patrząc na ubiegły sezon wciąż brakuje potwierdzenia udziału kilku drużyn. Przypominamy, że termin zgłoszeń mija 2 listopada. Już dziś jednak możemy odsłonić kolejną cenną informację.

LF: Kolejny przełom
Ośrodek sportowy w Goczałkowicach wchodzi do gry


W miniony wtorek doszło do kolejnego przełomowego wydarzenia związanego z naszą ligą. Otóż zostało zawarte porozumienie pomiędzy Dyrektorem Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji Maciejem Stieberem, Kierownikiem hali sportowej w Suszcu Markiem Kretem oraz Menadżerem Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju Pawłem Kanikiem i możemy oficjalnie zakomunikować, że w sezonie zimowym 2010/2011 Liga Futsalu odbywać się będzie na trzech halach sportowych w naszym regionie. W zimie za piłką biegać będziemy zatem na hali w Suszcu, Pszczynie i Goczałkowicach.

Zapraszamy zatem do udziału w Lidze Futsalu Pszczyna-Suszec-Goczałkowice w nowym sezonie, który zapowiada się jeszcze ciekawiej niż przed rokiem. Przypominamy, że drużyny, które gały do tej pory, a chcą bawić się z nami dalej muszą drogą elektroniczną potwierdzić swój udział.
Beniaminków informujemy z kolei, że mimo, że grać będziemy na trzech halach liga może przyjąć ograniczoną liczbę uczestników, dlatego decydować będzie kolejność zgłoszeń nowych drużyn.

Zobacz też:
www.sport.pless.pl/wiecej.php?action=pokaz&id=20564&akt=1 class=dodaj> >> Jak się zgłosić oraz aktualna lista zapisanych zespołów <<


W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 501 582 591.


POSiR Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA