Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 11 września 2010
  • wyświetleń: 1734

Turniej Orlika o Puchar Premiera

W miniony piątek rozpoczęły się organizowane przez Szkolny Związek Sportowy rozgrywki eliminacyjne "Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska".

Turniej Orlika o Puchar Premiera


Pszczyńskie eliminacje odbędą w piątek 17 września na Orliku przy hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie ul. Zamenhofa 5a.
Do rywalizacji, która rozgrywana będzie w dwóch kategoriach wiekowych (10-11 lat, 12-13 lat), przystąpić mogą zarówno reprezentacje szkół, jak również dzikie drużyny. Każda drużyna może składać się maksymalnie z 10 zawodników (na placu gry przebywa 6 osób).

Wypełnione formularze zgłoszeniowe www.posir.pszczyna.pl/areaedit/files/files/1966-Lista%20zgłoszeniowa.doc class=dodaj> >>> pobierz formularz składać należy na hali POSiRu do środy 15 września. Liczba drużyn jest ograniczona dlatego decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Zwycięzcy zawodów w Pszczynie uzyskają awans do kolejnej fazy turnieju - eliminacji wojewódzkich, które są zaplanowane między 21 września a 1 października.

Więcej informacji o zmaganiach można znaleźć na stronie Szkolnego Związku Sportowego www.szs.pl class=dodaj> www.szs.pl oraz pod numerem telefonu 665736645 (Wojciech Bałuch).


UKS Centrum Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA