Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 9 czerwca 2010
  • wyświetleń: 2003

Grand Prix i turniej dla dzieci

W sobotę 12 czerwca w Zespole Szkół nr1 w Pszczynie przy ul. Kazimierza Wielkiego, rozegrany zostanie Otwarty Turniej Tenisa Stołowego okazji "Dnia Dziecka" dla dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Początek turnieju o godz. 10.00.

Udział w turnieju bezpłatny, dla zwycięzców i najmłodszych uczestników przewidziane są nagrody w postaci paczek ze słodyczami, każdy uczestnik otrzyma soczek plus baton.

Natomiast o godz. 11.00 nastąpi uroczyste podsumowanie wyników cyklu turniejów Grand Prix Pszczyny za sezon 2009/ 2010, wręczenie nagród rzeczowych, pucharów, dyplomów za współzawodnictwo indywidualne i zespołowe.

Podczas trwania imprezy w Zespole Szkół nr1 będzie można sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie, dzięki Bractwu Kurkowemu które udostępni swoją strzelnicę i sprzęt strzelecki uczestnikom.

Organizatorami turnieju są: Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu , Uczniowski Ludowy Klub Tenisa Stołowego Pszczyna, Zespół Szkół Nr1 w Pszczynie.

Końcowa klasyfikacja po V turniejach Grand Prix Pszczyny (pierwsze szóstki - zaliczono najlepsze wyniki z czterech turniejów):

Szkoły podstawowe:
Kat. Dziewczęta kl. I-IV
1. Ryguła Magdalena
2. Maindok Noemi
3. Piórko Emilia
4. Noga Klaudia
5. Zalesińska Agnieszka
6. Kotwasińska Marta

Kat. Chłopcy kl. I-IV
1. Kraut Robert
2. Skapczyk Bartłomiej
3. Ryba Michał
4. Fuchs Patryk
5. Ryguła Mateusz
6. Szromek Dawid

Kat. Dzięwczęta kl. V-VI
1. Konieczny Patrycja
2. Tyroń Olga
3. Michalska Katarzynma
4. Kotwasińska Dominika
5. Maindok Sandra
6. Maindok Klaudia

Kat. Chłopcy kl. V-VI
1. Szuster Mateusz
2. Operchalski Mateusz
3. Puchałka Jakub
4. Żupa Kacper
5. Kułagowski Kamil
6. Cieślicki Wojciech

Klasyfikacja zespołowa
1. SP 10 Piasek
2. SP 9 Łąka
3. SP 6 Czarków
4. SP 15 Jankowice
5. SP 2 Pszczyna
6. SP 1 Pszczyna
7. SP 12 Studzionka
8. SP 3 Stara Wieś
9. SP 4 Pszczyna
10. SP 18 Pszczyna

Kat. Open
1. Żmij Tomasz
2. Strzymszok Lucyna
3. Janosz Wojciech
4. Puda Piotr
5. Strzymszok Krystian
6. Bieroński Arkadiusz

Kat. Amator
1. Puda Piotr
2. Blacha Adam
3. Bańczyk Wiesław
4. Paluchowski Marek
5. Żerdziński Tadeusz
6. Ciszewski Sławomir

Kat. Weteran
1. Anderko Marcin
2. Rupa Jerzy
3. Baborski Andrzej
4. Maliszewski Andrzej
5. Bodziony Jacek
6. Latała Krzysztof

Janusz Friebe

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA