Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 14 grudnia 2008
  • wyświetleń: 4910

Ping-pong: Grand Prix Pszczyny turniej II

6 grudnia w Zespole Szkół rozegrano II turniej z cyklu Grand Prix Pszczyna. W turnieju wystartowało 82 zawodników, z czego najliczniejszą grupę reprezentowały dzieci szkół podstawowych w szczególności z Czarkowa i Łąki.

Ping-pong: Grand Prix Pszczyny turniej II
Uczestnicy II Grand Prix


Każdy uczestnik otrzymał napoje i słodycze ufundowane przez Pawilon Handlowy MIX-KOMBI II. Na turnieju nie zabrakło oczywiście Mikołaja a raczej mikołajki, która częstowała dzieci słodyczami.

Serdecznie zapraszamy na kolejny turniej już 10-11 stycznia, w czasie którego zorganizujemy akcję 100 turniejów tenisa stołowego dla Jerzego w ramach akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, super wyobrazić sobie że w 100 miejscach gra masa osób i przy okazji przykleja sobie czerwone serduszko.

Tenis stołowy to dziwna dyscyplina - wszyscy walczą ze wszystkimi. Zagrajmy kolejny raz - ale w słusznej sprawie (szykujemy - Bitwę pod Grunwaldem z twarzami najlepszych zawodników oraz wiele atrakcyjnych nagród np. mega dechę z podpisami znanych osób i zawodników).

Klasyfikacja II turnieju:
Klasy I-IV
Dziewczynki
1. Waleczek Dorota SP9
2.Maindok Sandra SP10
3.Pławecka Maria SP9
4.Płachta Magdalena SP6
5.Drzewi Sandra SP6
6.Zalesińska Agnieszka SP4
7.Klimek Agnieszka SP6

Chłopcy :
1. Ćieslicki Wojciech SP 1
2. Smolarz Sebastian SP 9
3. Kraut Robert SP15
4. Grajcarem Kacper SP9
5. Skrzypec Przemysław SP10
6. Furtok Damian SP2
7. Sosna Damian SP11
8. Kokot Wojciech SP15
9. Kielok Jarosław SP6
10. Kozik Bartosz SP6
11. Stencel Bartosz SP11
12. Brzęczek Krzysztof SP10
13. Siembida Mateusz SP6
14. Szafor Kamil SP6
15. Gil Mateusz SP6

Klasy V-VI
Dziewczyny:
1. Morkisz Martyna SP 6
2. Nowok Betina SP 10
3. Klima Anna SP 10
4. Konieczny Patrycja SP 10
5. Michalska Katarzyna SP 6
6. Fisher Zuzanna SP10
7. Szczotka Anna SP10
8. Tyroń Olga SP9
9. Jazowy Kinga SP9
10. Jurczak Teresa SP6

Chłopcy:
1. Szuster Mateusz SP 15
2. Bieroński Arkadiusz SP Góra
3. Operchalski Mateusz SP 9
4. Friebe Sebastian SP 18
5. Żupa Kacper SP 6
6. Spiałek Mateusz SP 6
7. Operchalski Radosław SP 9
8. Puchałka Jakub SP 9
9. Poloczek Krzysztof SP6
10. Kowalczyk Jacek SP 9
11. SkapczykRobert SP 10
12. Skapczyk Dominik SP10
13. Sikora Marcin SP10
14. Modliński Kamil SP 9
15. Skrzypiec Bartosz SP10
16. Michna Bartłomiej SP9
17. Operchalski Adrian SP10
18. Zalesiński Adam SP4
19. Maksym Michał SP10

Szkoły Ponadpodstawowe
Dziewczyny:
1. Friebe Dominika LO III
2. Pala Paulina LO III
3. Placek Katarzyna LO III
4. Jasny Beata ------

Chłopcy:
1. Żmij Tomasz Z.S.E
2. Janosz Wojciechj PG 1
3. Friebe Dawid Z.S.E
4. Myszom Marcin PG Kobiór
5. Friebe Patryk PG 1
6. Pietruszka Tomasz PG 1
7. Grabowski Marcin PG Kobiór
8. Konieczny Bartosz LO CH
9. Kolny Marcin LO CH
10. Mazur Alfred LO CH
11. Konieczny Mateusz PG Kobiór
12. Zuziak Bartosz PG Czechowice
13. Kloc Maksymilian PG Kobiór

Amatorzy:
1.Rutkowski Bartłomiej
2.Zygmunt Marcin
3.Maciąg Mateusz
4.Paluchowski Marek
5.Friebe Dawid
6.Cieślicki Sławomir
7.Kokot Janusz
8.Kolny Marcin

Weterani:
1.Anderko Marcin
2.Rupa Jerzy
3.Maliszewski Andrzej
4.Baborski Andrzej
5.Komraus Krystian

Wstępna klasyfikacja szkolna:

Szkoły Podstawowe: Szkoły Ponadpodstawowe:
1. SP 6 301 pkt 1.LO III 91 pkt
2. SP 9 244 pkt 2. PG1 . 83 pkt
3. SP 10 222 pkt 3. PG Kobiór 64 pkt
4. SP 15 85 pkt 4. LO Chr. 69 pkt
5. SP11 46 pkt 5.Z.S.E 61pkt
6. SP 4 42 pkt
7. SP 1 32pkt
8. SPGóra 30 pkt
9. SP 18 28 pkt
10.SP 2 26 pkt

Janusz Friebe

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA