Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 28 sierpnia 2008
  • wyświetleń: 3929

Brąz Dominiki Friebe w JKTS Open 2008

Dominika wraz z Karoliną Czyż (LKS Lesznianka Leszna Górna) wywalczyły brązowy medal w deblu podczas XXXVI Międzynarodowego Turnieju Tenisa Stołowego JKTS OPEN 2008 w Jastrzębiu Zdroju, który odbył się 24 sierpnia.

Brąz Dominiki Friebe w JKTS Open 2008
Dominika Friebe


W turnieju wystartowała bardzo silna reprezentacja Izraela. w grach indywidualnych Dominika dwukrotnie zmierzyła się z reprezentantkami tego kraju, w pierwszym pojedynku po bardzo wyrównanym meczu przegrała w pięciu setach 2:3, w piątym secie w przewagach. w późniejszej fazie było już zdecydowanie lepiej pokonując te samą zawodniczkę 3:0.

W pojedynku o półfinał przegrała z faworytką turnieju Karoliną Miklar (JKTS Jastrzębie)ostatecznie zajmując piątą lokate. W grach podwójnych było lepiej, duet Karolina-Dominika swoją jedyną partie przegrał dopiero w półfinale ze zwycięską parą, jak sie później okazało Miklar-Paluch 1:3.

Janusz Friebe

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA