Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 7 września 2008
  • wyświetleń: 13191

12. Turniej Koszykówki Ulicznej

48 drużyn Uczestniczyło w XII Turnieju Koszykówki Ulicznej Pszczyna 2008, który został rozegrany się w dniu 6 września na pszczyńskim Rynku.

12. Turniej Koszykówki Ulicznej


W najbardziej prestiżowej kategorii open mężczyzn zwyciężyła drużyna Wątróbki z Wodzisławia przed pszczyńskim Dexus Partners oraz Demencją Starczą z Żor. W konkursie minutowym zwyciężył zespół Kreciwo z Oświęcimia, zaś konkurs rzutu z 12 metrów wygrał zawodnik drużyny Ebełty - Łukasz Klasa. Klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:

KATEGORIA OPEN MĘŻCZYZN

I miejsce: WĄTRÓBKI - Wodzisław (Robert Kozielski, Aleksander Góra, Krzysztof Harlak)

II miejsce: DEXUS PARTNERS - Pszczyna (Michał Cichoń, Tomasz Dąbkowski, Zbigniew Przybyła, Artur Wituła)

III miejsce: DEMENCJA STARCZA - Żory (Krzysztof Franczuk, Paweł Sajdyk, Marcin Master, Kamil Nogowski)

KATEGORIA: ROCZNIK 1989 - 1991

I miejsce: RUDA GRAŻYNA - Pszczyna, Tychy (Ignacy Grzanka, Krzysztof Kleban, Mateusz Gabryś, Piotr Liszka)

II miejsce: KRECIWO - Oświęcim, Katowice (Przemysław Gworek, Marcel Wrzałek, Wacław Adamczyk, Tomasz Siudak)

III miejsce: CHŁOPAKI - Katowice (Dawid Jacaszek, Marcin Dytrych, Artur Król, Adrian Klimasz)

KATEGORIA: ROCZNIK 1992 - 1994

I miejsce: MIMO WSZYSTKO - Katowice (Mateusz Pawlik, Kamil Machowski, Artur Kozaczyński, Krzysztof Senkała)

II miejsce: FARMERZY - Brzeszcze, Oświęcim (Waldek Morończyk, Bartek Medygrał, Kamil Ronkowski, Michał Kołodziej, Maciej Czerniak)

III miejsce: RAZ, DWA, TRZY - Będzin, Czeladź (Krzysztof Wałek, Daniel Ulanowski, Piotr Kopeć, Bartłomiej Skrzesiewicz)

KATEGORIA: ROCZNIK 1995 i MŁODSI

I miejsce: CIAP SQUAD - Pszczyna (Tomasz Dzida, Wojciech Janaszkiewicz, Tomasz Kliś, Kamil Czerwiński)

II miejsce: CIESZYN - Cieszyn (Bartłomiej Kragulewski, Michał Kuboszek, Damian Trojan)

III miejsce: BASKECIARZE TEAM BYTOM - Bytom (Łukasz Zarzycki, Artur Rup, Jakub Stanek)

KATEGORIA: OPEN KOBIET

I miejsce: FIFULKI - Bielsko Biała (Ewa Hałat, Justyna Brańka, Natalia Kutyba, Beata Goły)

II miejsce: DeTe - Pszczyna (Agata Kocima, Justyna Pławecka, Angelina Faruga, Marcela Bałuch)

III miejsce: JUMPING - Rybnik (Dominika Ciecior, Magdalena Dudek, Anna Kiche, Klaudia Jarzyna)

TeDe

www.skm.polskikosz.pl target=_blank class=dodaj>Zobacz zdjęcia

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA