Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 16 listopada 2007
  • wyświetleń: 6954

Rajdowcy jadą w Chorzowie

W sobotni poranek, 10 listopada, na trasach naszego powiatu odbył się II Rajd Tyski-Mera. Na trasach odcinków specjalnych nie mogło zabraknąć naszej załogi. Niestety z przyczyn finansowych tylko w roli kibiców. Gorąco dopingowaliśmy naszych kolegów, którzy zebrali odpowiedni budżet na start.

Po naradzie wybraliśmy się na ocinek wiodący przez Jankowice i Miedżną. Największą niewiadomą była pogoda i związany z nim dobór opon. Prowadziliśmy wstępne rozmowy na temat wystartowania w tymże rajdzie jako samochód K czyli tzw. zamykający całą stawkę. Niestety nie udało się.Patrząc na mknące rajdówki nabieraliśmy sił do jeszcze większej determinacji w realizacji naszych celów. Zrobimy wszystko co w naszej mocy aby móc wystartować w przyszłym roku w tymże rajdzie oraz kilku innych. Niestety wszystko zależy od budżetu, który uda nam się zebrać. Prosimy o pomoc wszystkie osoby mogące pomóc nam w jakikolwiek sposób.

Rajdowcy jadą w Chorzowie


Przy okazji, zapraszamy do odwiedzenia tras V Super Sprintu Chorzowskiego w najbliższą niedzielę (18.11). Oczywiście nie zabraknie naszej załogi na starcie. Autko już prawie w 100% przygotowane do startu, pozostała zmiana hamulców, ponieważ są zbyt mocne. W chwili obecnej mocno trenujemy przed niedzielą.

Kuba Piechocki

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA