Sport
- 19 października 2007
- wyświetleń: 2297
Pingpongowe zmagania w Sosnowcu
14 października rozegrano pierwszy z sześciu turniejów Grand Prix Sosnowca - memoriał Bernarda Pukieta w tenisie stołowym. W turnieju startowała czołówka śląska oraz reprezentanci polski (skuszeni bardzo atrakcyjnymi nagrodami).
Jest to kolejna impreza, na której nie zabrakło pszczyńskich tenisistów- jeśli chcemy się liczyć na Śląsku nasi zawodnicy muszą startować w wielu turniejach, nie ma co się zastanawiać czy warto, czy nie, jeżeli finanse nam na to pozwolą to będziemy widoczni na turniejach.
Jak wiele klubów i my szukamy sponsorów, którzy by nas wsparli i pomogli zrealizować nasze założenia, a okazja jest do tego przednia, mamy trenera, który udowodnił nie raz, że ma szczęśliwą rękę i spełnia życzenia sponsorów.
Wyniki I GPX Sosnowca:
Żacy:
1.-Jan Szymczyk
2.-Jan Urbańczyk
3.-Sebastian Baran
5.-Mateusz Szuster
Młodzicy
1.-Adam Ramenda
2.-Maciej Chorąży
3.-Michał Rosiek
12.-Marcin Myszor
Kadeci
1.-Jakub Sitkiewicz
2.- Michał Paszkiewicz
3.-Aleksander Stawicki
8.-Wojciech Janosz
14.-Patryk Friebe
Junior-
1.-Dawid Kurowski
2.–Artur Białek
3.–Łukasz Szata
13.-Tomasz Żmij
16.–Wojciech Janosz
Dziewczęta –18
1.-Anna Szewczyk
2.-Aleksandra Wawrzyńczak
3.-Patrycja Wiktor
8.-Dominika Friebe
Kobiety - seniorki
1.-Aleksandra Wawrzyńczak
2.-Patrycja Paszek
3.-Anna Kurek
5.-Dominika Friebe
W zawodach startowało 153 zawodników w 6 kategoriach.
Janusz Friebe
Jak wiele klubów i my szukamy sponsorów, którzy by nas wsparli i pomogli zrealizować nasze założenia, a okazja jest do tego przednia, mamy trenera, który udowodnił nie raz, że ma szczęśliwą rękę i spełnia życzenia sponsorów.
Wyniki I GPX Sosnowca:
Żacy:
1.-Jan Szymczyk
2.-Jan Urbańczyk
3.-Sebastian Baran
5.-Mateusz Szuster
Młodzicy
1.-Adam Ramenda
2.-Maciej Chorąży
3.-Michał Rosiek
12.-Marcin Myszor
Kadeci
1.-Jakub Sitkiewicz
2.- Michał Paszkiewicz
3.-Aleksander Stawicki
8.-Wojciech Janosz
14.-Patryk Friebe
Junior-
1.-Dawid Kurowski
2.–Artur Białek
3.–Łukasz Szata
13.-Tomasz Żmij
16.–Wojciech Janosz
Dziewczęta –18
1.-Anna Szewczyk
2.-Aleksandra Wawrzyńczak
3.-Patrycja Wiktor
8.-Dominika Friebe
Kobiety - seniorki
1.-Aleksandra Wawrzyńczak
2.-Patrycja Paszek
3.-Anna Kurek
5.-Dominika Friebe
W zawodach startowało 153 zawodników w 6 kategoriach.
Janusz Friebe
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.