Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 19 października 2007
  • wyświetleń: 1310

III liga tenisa stołowego

17 października rozpoczęto nowy sezon w rozgrywkach drużynowych III ligi męskiej. Naszym rywalem był zespól LKS-u Pogórze. Można powiedzieć że był to mecz pokoleń, nasza drużyna składa się głownie z młodzieży szkolnej (Wojciech Janosz i Patryk Friebe uczniowie PG nr 1 oraz Tomasz Żmij uczeń PG nr 2 , Marcin Myszor uczeń SP w Kobiórze ) których prowadzi kapitan oraz trener Janusz Friebe.

Natomiast drużyna z Pogórza składała się z starszych zawodników „wyjadaczy”i właśnie doświadczenie pomogło rywalom w zwycięstwie 6:4.

Mecz od samego początku się nam nie układał , nie trafiliśmy z ustawieniem par , a później w grach deblowych też nie szło najlepiej, przegrane gry deblowe przesądziły o wyniku meczu.
Chłopcy podeszli do meczu zbyt emocjonalnie, za bardzo chcieli się pokazać z jak najlepszej strony.

Mecz pokazał że pomysł wystawienia tak młodej drużyny jest dobry, bo przez to zdobędzie ona kolejne doświadczenie, które powinno w przyszłości zaowocować.
Punkty dla ULKTS Pszczyna zdobyli J.Friebe-2, W.Janosz –1, T. Żmij-1

24 października będziemy gościć u siebie zeszłorocznych liderów ,drużynę Beskidu Brenna.

Janusz Friebe

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA